Reference


"Byli jsme v situaci, kdy jsme se potřebovali odlišit od konkurenčních dodavatelů na trhu, a podpora mediálních aktivit byl jeden z klíčových kroků. Volba PR agentury Myr Communication byla správným rozhodnutím: za jediný rok naší spolupráce jsme zvýšili svou přítomnost v médiích více než trojnásobně a stali se nejcitovanějším dodavatelem zálohovacích řešení na českém trhu. Silná orientace týmu Myr na tvorbu kvalitního obsahu nám navíc pomohla při inovaci webových stránek a významné akceleraci aktivit na sociálních sítích."


"Jako dynamicky rostoucí firma jsme potřebovali systematicky informovat naše zákazníky a partnery o nejnovějších bezpečnostních produktech a službách prostřednictvím širokého spektra médií. Tým agentury Myr Communication nás zaujal profesionálním přístupem, mediálními kontakty a schopností srozumitelně formulovat klíčová sdělení, díky čemuž vzrostla naše přítomnost v médiích několikanásobně." 


"Potřebovali jsem komunikovat nově vzniklou značku Infor na českém trhu. Díky dlouhodobým zkušenostem s PR v softwarovém segmetu nám agentura Myr Communication pomohla získat silný hlas v médiích, který odpovídá pozici třetího největšího dodavatele podnikového softwaru na světě." 


"Od roku 2015, kdy jsme v České republice založili pobočku, jsme řídili mediální komunikaci vlastními silami. Díky rychlému a velmi dynamickému rozvoji segmentu kolaborativní robotiky se naše marketingové aktivity rozšířily takovým způsobem, že jsme se rozhodli mediální oblast svěřit do rukou zkušené externí PR agentury. Na Myr Communication oceňujeme zejména schopnost tvorby zajímavého obsahu, rychlé reakce a rozvíjení dobrých vztahů v důležitých publikacích."


"Hledali jsme PR agenturu, která by nám pomohla proniknout s našimi technologickými sděleními do deníkových a ekonomických médií. Společnost Myr odvedla v této věci velký kus práce a splnila naše očekávání." 

© 2018 MYR Communication, River Garden, Rohanské nábřeží 678/23, 186 00 Praha 8
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!