Reference


"Byli jsme v situaci, kdy jsme se potřebovali odlišit od konkurenčních dodavatelů na trhu, a podpora mediálních aktivit byl jeden z klíčových kroků. Volba PR agentury Myr Communication byla správným rozhodnutím: za jediný rok naší spolupráce jsme zvýšili svou přítomnost v médiích více než trojnásobně a stali se nejcitovanějším dodavatelem zálohovacích řešení na českém trhu. Silná orientace týmu Myr na tvorbu kvalitního obsahu nám navíc pomohla při inovaci webových stránek a významné akceleraci aktivit na sociálních sítích."


"Jako dynamicky rostoucí firma jsme potřebovali systematicky informovat naše zákazníky a partnery o nejnovějších bezpečnostních produktech a službách prostřednictvím širokého spektra médií. Tým agentury Myr Communication nás zaujal profesionálním přístupem, mediálními kontakty a schopností srozumitelně formulovat klíčová sdělení, díky čemuž vzrostla naše přítomnost v médiích několikanásobně." 


"Potřebovali jsem komunikovat nově vzniklou značku Infor na českém trhu. Díky dlouhodobým zkušenostem s PR v softwarovém segmetu nám agentura Myr Communication pomohla získat silný hlas v médiích, který odpovídá pozici třetího největšího dodavatele podnikového softwaru na světě." 


"Hledali jsme PR agenturu, která by nám pomohla proniknout s našimi technologickými sděleními do deníkových a ekonomických médií. Společnost Myr odvedla v této věci velký kus práce a splnila naše očekávání."